OJC Fiber Optik Network, Telekom, Fiber Altyapı Çözümleri

OJC Fiber Optik Network Ürünleri, Telekom Haberleşme Sistemleri, Optik Ürün Üretimi, Danışmanlık Hizmeti, Fiber Altyapı Çözümleri, SFP Fiber Optik Modülleri

OJC Fiber Optik

OJC Fiber Optik

OJC Fiber Optik

Fiber Optik Network Ürünleri

OJC Fiber Optik , satışını yaptığı network ağ ürünlerin montajını da istendiği takdirde sağlamaktadır. Bu hizmetimizle gayemiz montaj ekibi bulundurup ve  yönlendirip piyasa rekabet koşullarına uyum sağlamakdan çok ürünlerimizin en doğru şekilde kullanımını sağlamaktır. Dolayısı ile müşterilerine her vakit en kaliteli ve güvenli ürünleri tedarik etme felsefesinde olan firmamız bu ürünlerin montaj hizmetini de vererek ürünlerden azami faydalanmasını sağlamaktır.Kendi fiber optik ek grubumuz ürünlerimizin her türlü mekana, dahili veya harici montajını yapmanın yanı sıra fiber optik eklerini de yaparak sistemin doğru ve güvenilir bir biçimde devreye alınmasını sağlarlar.

Telekom Haberleşme Sistemleri

Fiber Optik Telekom Haberleşme Sistemleri kullanımı, veri iletim hızının yüksekliği, kaybının azlığı, band genişliğinin büyük olması, var olan sistemlerle uyumlu çalışabilmesi, iletim ortamı olan optik fiberin hammaddesi olan sislisyumun doğada bol miktarda bulunması, az yer kaplaması ve elektromagnetik alanlardan az etkilenmesi gibi nedenlerden dolayı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Karada, denizaltında ve serbest uzayda kullanım alanı bulan optik haberleşme sistemlerinde, verici olarak lazerler kullanılmaktadır. 

Optik haberleşme sistemleri, gerek optik fiberlerdeki elektromagnetik dalga propagasyonunun analizi ve gerekse bünyelerinde kullanılan optik fiber sensör, optik kuplör, optik modülatör, optik osilatör, optik sirkülatör, optik polarizör, optik izolatör, optik kuvvetlendirici, optik dedektör ve optik filtre gibi optik devre elemanlarının incelendiği sistem mekanizmasının analizi ile literatürde yer almakta ve haberleşme teknolojisinin gelişiminde kilit noktada bulunmaktadır

Fiber Optik Ürün Üretimi

OJC Fiber Optik, B&C  Fiber Optik Grup şirketinin Türkiye Şubesi olarak 2009 yılında Patchcord ve Pigtail, Adapter, Splitter, Connector, Attenuator üretimine adım atmıştır. 2013 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile hızla büyümüş ve tüm fiber optik firmalarının ürün alımında bir dünya markası haline gelmiştir. Buna ilave olarak sistem odalarında kullanılan birçok break-out (çoklu) kablo yapılarını da portföyüne eklemiştir. Kurmuş olduğumuz üretim tesislerinde en modern üretim cihazları ile yüksek kapasiteli bir üretim yapabilmekteyiz.

OJC Fiber Optik Danışmanlık Hizmeti

OJC Fiber, fiber kablo kurulumu ilk proje aşamasıyla adım atar. Fiber optik danışmanlık Bu noktada devreye girer ve projenin uzman bir ekip tarafınca incelenerek gerek yapılacak işçilik gerekse kullanılacak araç-gereç açısından net ve doğru tespitlerin yapılması büyük önem arz eder. Ojc Fiber Optik , mühendislik ve iş yönetimi bilgisi ve deneyimi yüksek çalışanlarıyla farklı sektörden birçok firmaya bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Perpa Ticaret Merkezi, A Blok Kat :11 No: 1588 Şişli / İstanbul

TELEFON

0553 707 90 56 – 0549 210 90 51

E-MAIL

info@ojcfiberoptik.com

Web

FİBER OPTİK FİRMALARI

AYDINLATMA FİRMALARI

TEST ÖLÇÜM CİHAZLARI

OTOMASYON FİRMALARI

KABLO FİRMALARI

BİLGİSAYAR BİLİŞİM FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın