Hünka Kablo Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. Koaksiyel Kablolar

Hünka Kablo Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

 

Hünka Kablo Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

25 Yıllık sektördeki bilgi birikimi ve 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren kablo konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz: Koaksiyel kablolar, kamera kabloları, alarm kabloları, haberleşme kabloları, FE180 yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kontrol kabloları ve enerji kabloları gibi geniş çaplı üretimler yapmaktadır.

Hünka Kablo olarak üretim kalitemizle dünya pazarında güçlü ve rekabet edebilen bir konuma ulaştığımızdan, bugün Türkiye pazarının yanı sıra Dünya’da birçok ülkeye ihracat yapar duruma gelmenin haklı onurunu yaşamaktayız.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kablo sektöründe bu ilkelerinden asla vazgeçmeden yer edinmiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüst ve kalitedir. presibiyle çalışan Hünka Kablo siz değerli müşterilerinin desteği ile nesiller boyu üretmeye devam edecektir.

Sektör Uzmanlık Alanları
  • Elektrik Elektronik
  • Elektrik Malzemeleri
  • Kablo Firmaları

KOAKSİYEL KABLOLAR

GÜVENLİK KAMERA ve SES KABLOLARI

DATA LAN KABLOLARI

YANGIN ALARM KABLOLARI

HABERLEŞME KABLOLARI

SESLENDİRME KABLOLARI

YANGINA DAYANIKLI KABLOLAR

SİNYAL VE KONTROL KABLOLARI

ENERJİ KABLOLARI

Hünka Kablo İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5 No:0127 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL

Telefon :0212 2499199
Fax :0212 2498988
GSM :0212 2498988
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın