Almin Temizlik San. Tic. Ltd. Cam Temizliği İnşaat Temizliği

Almin Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. Cam Temizliği İnşaat Temizliği

Almin Temizlik

Almin Temizlik

Almin Temizlik

Almin Grup Temizlik Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuş bir firma olup İstanbul merkezli fakat Türkiye’nin büyük şehirleri başta olmak üzere bütün illerde şube ağları oluşturmayı hedeflemiş ve kısa zamanda önemli mesafeler kat ederek, bunun altyapısını hazırlamayı başarmış bir firmadır.

Büyük yatırımlara imza atmak için kurduğumuz AKADEMİ GRUP, günü kurtarma ve geçici girişimler yerine, kalıcı ve uzun vadeli bir hizmet anlayışı ile sektörün en iyileri arasında yer almak için yola çıkmıştır. Rekabetin alabildiğine yoğun yaşandığı ve dev şirketlerin bile gücünü birleştirmek adına evlilik yaptığı günümüz koşullarında profesyonelliğimizden ve ilkelerimizden taviz vermeden istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Şirket olarak deneme yanılma yöntemi yerine bilgi birikimi ve tecrübeye dayalı çalışma metoduna dayanan, bilinçli ve ehil kadrolar eliyle hizmet vermekteyiz. Gelişmeleri yakından takip ederek teknolojinin tüm olanaklarını kullanmaya özen göstererek işimizi yapmakta ve yenilikleri bilinçli ve cesur bir şekilde kullanmaktayız.

Hızlı değişimlerin yaşandığı ve sürekli yenilenmenin zorunluluk taşıdığı günümüz şartlarında yerinde saymak yok olmak demektir. Bu anlamda her geçen gün kendimize bir şeyler katarak eski deneyimlerimizi yenilik ve teknolojinin bizlere sunduğu imkanlarla harmanlayarak yolumuza devam etmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki gelişmek ancak değişimle olur. Olumlu değişim ve gelişim ile sürekli daha iyiye ulaşmak hedefimizdir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel ve disiplinli çalışmayı benimsemiş, kalitesinden ve şirket olarak ilkelerinden taviz vermeden ama yenilik ve olumlu değişimleri işine uygulamakta esnek ve cesur davranarak ve “bugün dünden fazla yarından eksiğim” diyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Temizlik Standartlarımız

Temizlik personelinden verim almak için kendilerinden neler beklendiğini ve gerekli malzeme ile teknik desteğin sağlanmasına ihtiyaç vardır. Bu nedenle temizlik standartlarının kullanılması gereklidir.

Almin Grup, temizlik standartlarını oluşturmuştur. Bu kalite yönetim sisteminin amacı; verdiğimiz temizlik hizmetlerimizin, denetim ve değerlendirme yöntemlerini (personel puantaj defteri, iş kontrol cetvelleri, müşteri anket formları, denetim raporları ve aylık yönetim raporları oluşturularak) standartların yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Almin Grup, ortaya çıkabilecek her türlü problemin en kısa zamanda çözümlenmesi ve amaçlarımız ve çalışma yöntemlerimizin iyi anlatılması için müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmak bizim için son derece önem arzetmektedir.

Kalite Yönetim Sistemi

Almin Grup Temizlik, kalite yönetim sistemi ile etkili ve güvenilir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Kalite Yönetim Sistemi, temizlik sürecinin düzenli yönetimi ve denetimi, en uygun çalışma metotları ve en uygun malzemenin kullanılması, temizlik ekibinin giyim ve görünüşünün standardizasyonu ve müşterilerimiz ile aktif diyaloğu kapsamaktadır. Bu diyaloglarımız ve denetimlerimiz sayesinde siz müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamaktayız.

Misyonumuz

Pazar diyagramımızı genişleterek makro pzarın en yetkin ve lider kuruluşu olmak grubumuzun temel misyonudur. Yöneticilerimizden başlayarak tüm çalışanlarımıza yansıyan ve uygulamasında ödün vermediğimiz en önemli ilkelerimiz “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, EĞİTİM VE KALİTE” dir.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi, standartlarımızın daha da üstüne çıkarmak, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, alıcı odaklı hizmetle alıcı memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmak…

Almin Temizlik Uzmanlık Alanları

  • Temizlik Hizmetleri

Almin Temizlik İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kırmızı Hat Avlu, K:5 No:120 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın