Tanaçan Ürünler Cihazlar Oje Sir Ağda Prolinc Parafin

Tanaçan Ürünler

Tanaçan Ürünler

Tanaçan Ürünler

Tanaçan Ürünler

Tanaçan Cihazlar

Fornello Liberty 800 ml Konserve Isıtıcı

800 ml konserve ağdaları ısıtmak için üretilmiştir. Termostatlı ve rezistanslı sistemleri ile ağdayı kıvama getirir. Isıyı kullanım boyunca sabitler. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

Duofly İkili Kartuş Ağda Isıtıcı

Cihaz 2 tane standart boy 100 ml kartuş ağdayı aynı anda ısıtma imkanı sağlar,size zaman kazandırır. Termostatlı ve rezistanlı sistemleri ile ağdayı kıvama getirir. Isıyı kullanım boyunca sabitler. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

Happy Roll Tekli Kartuş Isıtıcı 50 ml

Hafif ve parlak beyaz dış malzeme ile kaplanmıştır. İçine döner başlıklı kartuş ağdaların yerleştirildiği ve elektrik prizine direkt takılabilen bir kartuş taşıyıcı, kartuş taşıyıcının yerleştirildiği baza ve elektrik kablosundan oluşur. Termostatlı ve rezistanlı sistemleri ile ağdayı kıvama getirir. Isıyı kullanım boyunca sabitler. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

100 ml 3 lü Kartuş Sir Ağda Isıtıcı Cihaz

Üçlü Kartuş Isıtıcı 100 ml sir ağdalar için tasarlanmıştır. 

Üç adet taşıyıcı ve üzerine taşıyıcıların yerleştirildiği bazadan oluşur. Termostatlı ve rezistanslı sistemi ile 25-30 dakikada kıvama gelir ve ısıyı kullanım boyunca sabit tutar. Cihaz fişten çekilse de taşıyıcının içindeki rezistans sayesinde 20 dakika süre ile tekrar bazaya yerleştirilmeden kullanılabilir. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar.Mavi kapakları ise kullanılmadığı zamanlarda ağdayı dış etkenlere karşı muhafaza eder. İtalya’dan ithal cihazın CE Belgesi mevcuttur ve cihaz 2 yıl süre ile garantilidir.

Tek Kullanımlık 50 ml Konserve Isıtıcı Cihaz 

Tanaçan Kozmetik 50 ml ısıtıcı cihaz ile 50 ml tek kullanımlık ağdalarınızı ısıtarak pratik ve tasaruflu bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Tanaçan 50 ml konserve ısıtıcı cihaz 2 yıl süreli garanti belgesine sahip olup  , ömürboyu teknik servis ve orjinal yedek parça garantisi vermekteyiz.

Ez Wax Tekli Sprey Parafin Isıtıcı

Ez Wax Tekli Sprey Parafin Isıtıcı 80 ml. tek kullanımlık sprey parafini ısıtmak için tasarlanmıştır. Ez Wax Tekli Sprey Parafin Isıtıcı, ev kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. Sprey Parafinin yerleştirildiği özel yuvası, parafini tamamen sararak kısa sürede ısınmasını sağlar. Ez Wax Altılı Parafin ve kartuş ısıtıcı CE ( Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi ) mevcuttur. Cihazın kullanım ömrünü arttırmak için günlük bakım ve temizliğinin yapılması tavsiye edilir.

50 ml Konserve Isıtıcı (Beyaz) 

Tek kullanımlık 50 ml Konserve Ağdalarınız için tercih edebilirsiniz ve Pratik ve tassaruflu bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Termostatlı ve rezistanlı sistemleri ile ağdayı kıvama getirir. Isıyı kullanım boyunca sabitler. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

Sir Ağda Isıtıcı Cihaz Temizlik Aksesuarları

Sir ağda ısıtıcı cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmak mı istiyorsanız ? Ozaman Tanaçan Iısıtıcı Cihaz Temizleme Aksesuarları tam size göre ürünlerdir. 

Konserve ağdayı ısındıktan sonra tutamamaktan şikayetçiyseniz Konserve Tel tutucu , 

Ağda ısıtıcı cihazdayken akma yapıp cihazınız kirletiyorsa Clean Power Cihaz Temizleme Losyonu , 

Konserve Sir Ağdanızın akma bulaşma yapmasını önlemek istiyorsanız 800 ml ve 50  ml için ayrı ayrı hazırlanmış konserve temizlik Kartonu, 

Kartuş Sir Ağdanızın akma bulaşma yapmasını önlemek istiyorsanız içinde 50 adet bulunan Kartuş temizlik Kartonu sizin için ideal ürünler olacaktır.

Bu ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi Tanaçan Kozmetik’te Cihaz Temizleme Seti şeklinde de sahip olabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için www.kozmetiksite.com / www.tanacanmarket.com ve 0212 221 7305 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

100 ml tekli Kartuş Isıtıcı Cihaz

100 ml. sir ağdalar için tasarlanmıştır. 

Termostatlı ve rezistanslı sistemi ile 25-30 dakikada kıvama gelir ve ısıyı kullanım boyunca sabit tutar. Cihaz fişten çekilse de taşıyıcıdaki rezistans sayesinde 20 dakika süre ile tekrar fişe takılmadan kullanılabilir. Cihaz 2 yıl süre ile garantilidir

Triofly Üçlü Kartuş Ağda Isıtıcı

3 tane standart boy 100 ml kartuş ağdayı aynı anda ısıtma imkanı sağlar, size zaman kazandırır.Termostatlı ve rezistanlı sistemleri ile ağdayı kıvama getirir. Isıyı kullanım boyunca sabitler. Ekonomiktir, elektrik tasarrufu sağlar. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir. Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

Tanaçan Ürünler Ağda Cihazları

Kombine cihaz 3 adet kartus tasiyici ve 1 adet konserve bölümü ile her iki sisteminde ayni anda kullanilmasini saglar. 

3 kartus isitci ve 1 konserve bir arada kombine isitici profesyoneldir. Konserve bölümü için isi ayar dügmesi vardir; 3-4 arasinda sabitlemeniz uygundur. Kartus bölümü isi ayar dügmesi yoktur, cihazi çalistirdiginizda 25–30 dakikada kartuslar ideal isiya ulasacaklardir. Tasiyicilar ile el yakmadan pratik uygulama saglar. Tasiyicinin içindeki rezistans sayesinde 20 dakika süre ile tekrar bazaya yerlestirilmeden kullanilabilir. Ekonomiktir, termostatli ve rezistansli sistemi ile elektrik tasarrufu saglar. Italya’dan ithal cihazin CE Belgesi mevcuttur ve cihaz 2 yil süre ile garantilidir.

Ez Wax 3 ‘lü Parafin ve Kartuş Ağda Isıtıcısı

Hafif ve parlak beyaz dış malzeme ile kaplanmıştır. Özel şeffaf kapağı mevcuttur. Kendinden termostatlı ve rezistanslı sistemi vardır. Isı ayar düğmesi ile ısının istenilen seviyede ayarlanmasını sağlar. 100 ml., 50 ml., 80 ml. sir ağda kartuşu ve/veya 80 ml Sprey parafin kartuşunu ısıtmak için tasarlanmıştır,üç yuvadan oluşur.

Tanaçan Ürünler Salonlarda her iki sisteminde aynı anda kullanılmasına olanak veren bir cihazdır. İtalya’dan ithal edilen cihazlarımızın tamamı, CE (Avrupa Standartları Uygunluk Belgesi), GMP (İyi Üretim Koşulları Belgesi), IQNET(Uluslararası Kalite Belgesi), ISO9002 (Toptan Kalite Yönetimi Belgesi) belgeleri sahibidir ve Tüm cihazlarımız 2 yıl süre ile garanti kapsamında olup ömür boyu teknik servis ve orijinal parça garantisi verilmektedir. Ayrıca Tanaçan Kozmetik ürünleri kullanmanız koşulu ile arızalanan cihaz yapılana kadar yedek cihazı size temin ederiz.

TANAÇAN KOZMETİK ANA SAYFA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir