Rack Kabinet Aksesuarları 3U Elektrik Dağıtım Kutusu ve Aksesuarları, Analog Termostatlı Fan Ünitesi, Sensörlü Aydınlatma Modülü, Termometreler

Rack Kabinet Aksesuarları Lande

Rack Kabinet Aksesuarları

Dikey Kablo Kanalı G=100 mm Metalden 2 büküm

/
Dikey Kablo Kanalı G=100 mm Metalden 2 büküm Dikey Kablo…

Cihaz Montaj Dikmeleri Kılavuz dişli 19” cihaz montaj dikme

/
Cihaz Montaj Dikmeleri Kılavuz dişli 19” cihaz montaj dikme Cihaz…
Kabinet Ayakları Titreşim Sönümleyici Lande

Kabinet Ayakları Titreşim Sönümleyici Titreşim Önleyici

/
Kabinet Ayakları Titreşim Sönümleyici Titreşim Önleyici Kabinet…
Güç Dağıtım Üniteleri Lande

Güç Dağıtım Üniteleri Profesyonel yazılımlı PDU segmenti

/
Güç Dağıtım Üniteleri Profesyonel yazılımlı PDU segmenti Güç…

3U Elektrik Dağıtım Kutusu ve Aksesuarları

3U 19″ W otomat rayı entegre, elektrik dağıtım kutusu RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir. 21 modül kapasitesine sahiptir. Ön açıklık, kullanılan kapasiteye adaptasyon için kırılabilir PVC modül plakalarıyla kaplanmıştır.

10” NETbox SOHO Rack Kabinet Aksesuarları

10″ G=312 D=300mm kabinetler için özel oarak tasarlanmış enerji dağırımı, ekipman muhafazası ve kablo yönetimi givi çeşitli fonksiyonlarda aksesuar yelpazesi.

19″ Crocodile Kablo Organizer Paneli

Tamamen modüler halka konfigürasyonuna sahip yeni konsept Kablo Yönetim Paneli, Kablo Yönetiminde esneklik sağlar. Çentikler dikey veya yatay olabilir veya yuva üzerindeki halkaların konumu döndürülerek karıştırılabilir. Timsah halkaları, kabloları yuvasına geçirir, böylece kablo çıkmaz. Her bir halka 1,5 kg / 3,3 lbs’ye kadar taşıyabilir. Halkaları kablo yönetim paneline takmak için alet gerekmez.

Tekerlek, Pinyon Ayak, Baza ve Zemin Bağlantı Kiti

Ayarlanabilir pinyon ayak grubu ve ikisi frenli ve ikisi frensiz olmak üzere 4 adet y ekseninde 360 derece tamamen serbest tekerlek seti. G=600 ve G=800 mm kabinetlerde pinyon ayaktayken kabinetin devrilme riski ve titreşimleri önlemek için zemin bağlantı kiti. Çelik malzemeden, RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir.

Dikili tip ve duvar tipi kabinler için cihaz montaj dikme seti

Aktif ve pasif cihazların montajı için 19″ cihaz montaj dikmeleri. Bazı durumlarda farklı derinlikteki cihazların montajı için ekstra cihaz montaj dikmelere ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer ürün sevkiyat konfigürasyonundaki sayı yeterli değilse sipariş edilebilir. 1,5 mm çelik malzeme, 8-12 mikron galvaniz kaplama, otomasyon U numarası baskısı, 1 set; 2 adet.

Sunucu kabinetleri için cihaz montaj dikme seti

Aktif ve pasif cihazların montajı için 19” cihaz montaj dikmeleri. Bazı durumlarda farklı derinlikteki cihazların montajı için ekstra cihaz montaj dikmelere ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer ürün sevkiyat konfigürasyonundaki sayı yeterli değilse sipariş edilebilir. 2,0 mm çelik malzeme, 8-12 mikron galvaniz kaplama, otomasyon U numarası baskısı, 1 set; 2 adet.

Analog termostatlı fan ünitesi

Dikili tip, duvar tipi ve sunucu tip kabinetler için fan modülleri. Rack montajına uyumlu fan modülü ile tüm marka ve model kabinetlerle uyumluluk. Montajlı, tak – çalıştır, anahtarlı, 0 – 35 °C operasyonal kapasiteli analog termostatlı fan ünitesi . Her fan için 2,3-3 m3/dk hava akışı kapasitesi.

Dijital Termostatlı Fan Ünitesi

Dikili tip, duvar tipi ve sunucu tip kabinetler için fan modülleri. Rack montajına uyumlu fan modülü ile tüm marka ve model kabinetlerle uyumluluk. Montajlı, tak – çalıştır, anahtarlı, 0 – 35 °C operasyonal kapasiteli dijital termostatlı fan ünitesi. Her fan için 2,3-3 m3/dk hava akışı kapasitesi.

On/off anahtarlı fan ünitesi

Dikili tip, duvar tipi ve sunucu tip kabinetler için fan modülleri. Rack montajına uyumlu fan modülü ile tüm marka ve model kabinetlerle uyumluluk. Montajlı, tak – çalıştır, anahtarlı fan ünitesi. Her fan için 2,3-3 m3/dk hava akışı kapasitesi..

4 noktadan bağlantılı sabit raf

4 noktadan montajlı sabit raflar LANDE kabinetler ile uyumludur. Isınan havanın taşınması için raf havalandırma delikleriyle yapılandırılmıştır. RAL 9005 ve RAL 7035 renklerdedir. Çelik malzeme ve yüksek teknoloji büküm güçlendirme ile 50 kg yükleme kapasitesine sahiptir.

4 noktadan bağlantılı ağır hizmet tipi sabit raf

4 noktadan bağlantılı ağır hizmet tipi sabit raflar tüm kabinetler ve markalar ile uyumludur. Isınan havanın taşınması için raf havalandırma delikleriyle yapılandırılmıştır.1 U yüksekliğindedir. Derinlikte hareket ettirilebilir cihaz dikmeye montaj kulakçıklarıyla her marka kabinete uygulanabilir. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir.

Universal tip 4 noktadan bağlantılı raf

Universal tip 4 noktadan bağlantılı raf tümkabinetler ve markalar ile uyumludur. Derinlikte hareket ettirilebilir montaj kulakçıklarına sahiptir. Isınan havanın taşınması için raf havalandırma delikleriyle yapılandırılmıştır. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir. Çelik malzeme ve yüksek teknoloji büküm güçlendirme ile 50 kg yükleme kapasitesine sahiptir.

Birleştirme Kiti/Kafes somun seti

Birleştirme kiti DYNAmic serisi dikili tip kabinetlerin yan panelleri olmadığı durumlarda birleştirilmesini sağlar. M6 çelik kafesli somun seti, vida ve somun dahil 20’li set ya da 50’li setlerden oluşur.

Rack Kabinet Aksesuarları Genel amaçlı çekmece

Genel amaçlı depolama çekmeceleri, kullanım klavuzları ve yazılım CD’leri gibi bir çok ürünü güvenle barındırabilir. Ayrıca klavye konumlandırılabilir. Derinliği ayarlanabilir mekanik haraketli braketler özel form verilmiş ekstrüzyon alüminyum malzemeden üretilmiştir. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir.

Rack Kabinet Aksesuarları Topraklama seti

Topraklama seti 4 mm çapında sarı/yeşil, 40 cm uzunluğunda 4 adet topraklama telinden oluşur ve topraklama ve potansiyel dengeleme için kullanılır.

Yatay kablo organizeri

Yatay kablo organizerı, kabloları son bağlantı noktasına taşımak için kabin için kablo yönetimini sağlar. 1/2U, 1U ve 2U kanca tip, fırça tip ve kapamalı organizer seçenekleri mevcuttur. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerdedir.

L Destek Rayı

L destek rayları, ön ve arka 19” cihaz montaj raylerına bağlanır ve 19” montaj braketi olmayan cihazlar, raflar ya da aletlerin kabinetin içerisinde güvenli bir şekilde konumlandırılması için kullanılır. 8-12 mikron galvaniz kaplama ile korozyona karşı dayanıklıdır. Yükleme kapasitesi; 100 kg.

2 noktadan sabitlemeli rack-mount raf

“Donanım, cihaz montaj dikmelerine ön taraftan montaj edilir. Isınan havanın taşınması için raf havalandırma delikleriyle yapılandırılmıştır. 1 U yüksekliğindedir. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir. Çelik malzeme, yüksek teknoloji büküm güçlendirme ile 30 kg yükleme kapasitesne sahiptir. 1U braketin arka cihaz montaj dikmeye montaj ile yükseltilebilen yükleme kapasitesi. RAL 9005 siyah ve RAL 7035 açık gri renklerde tedarik edilmektedir.

Sürgülü kapama paneli

Open frame G135 – D210mm kabinetler için kablo düzenleme panelleri

Dikey kablo düzenleme sınıfında , açık sistemler için tasarlanmış, parmak tipi modüller entegre edilmiş dikey kablo düzenleme modülleridir. Hem tekli sistemlere, hemde çiftli sistemlere entegre edilebilir. İki Frame sistemi arasında kullanılarak Ortak organizer olarak modellenebilir. G=135 mm D=210 mm ebatlarda U boylarına eşlenik üretilmektedir. Ön kapak özel form verilmiş ekstrüzyon alüminyum malzemedir.

Open frame G235 – D210mm kabinetler için kablo düzenleme panelleri

Dikey kablo düzenleme sınıfında , açık sistemler için tasarlanmış, parmak tipi modüller entegre edilmiş dikey kablo düzenleme modülleridir. Hem tekli sistemlere, hemde çiftli sistemlere entegre edilebilir. İki Frame sistemi arasında kullanılarak ortak organizer olarak modellenebilir. G=235 mm D=210 mm ebatlarda U boylarına eşlenik üretilmektedir. Ön kapak özel form verilmiş ekstrüzyon alüminyum malzemedir.

Dikili Tip ve Sunucu Kabinleri için Dikey Tel Organizeri

Dikey kablo düzenleme Sınıfında, kabinete alınan kabloların, yönetimi ve aktarımı amaçlı, G=97 mm D=97 mm kablo kanallarıdır. 5mm çaplı çelik telden özel birleştirme ve form verme teknolojisiyle üretilmiştir. Yoğun kablolamaya olanak verecek şekilde maksimum kablo geçiş açıklıkları mevcuttur. Tamamen radyuslu tel sistemi kabloların zarar görmesini %100 engeller.

Rack Kabinet Aksesuarları Dikey kablo kanalı

Dikey kablo düzenleme sınıfında, kabinete alınan kabloların, yönetimi ve aktarımı amaçlı, G=100 mm kablo kanallarıdır. Slotlar üzerinde Kablolar düzenlenip , kanallardan sistamatik bir şekilde ilgili ekipmanlara düzgün ve yönetilebilir şekilde aktarılır. Yan yana montaj yapılarak arzu edilen miktarda kablonun taşınmasına olanak verir.

Kılavuz Dişli Cihaz Montaj Dikme Rack Kabinet Aksesuarları

Kılavuz dişli 19” cihaz montaj dikme, cihazların kabinet içerisinde kafes somuna gerek kalmadan, metrik 5 vidalar ile montajlanmasına olanak verir. Cihaz montaj dikme 2 mm kalınlıkta büküm metal malzeme üzerine 8-12 mikron çinko kaplı ve U yükseklik göstergelidir. Bir set iki adet cihaz montaj dikme içermektedir.

Rack Kabinet Aksesuarları Güç Dağıtım Üniteleri

İzlenebilir Profesyonel PDU segmentidir. Yatay ve Dikey montajlı çok geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Farklı tip soket seçenekleri ve sayıları için yeni ürün modellemesi yapılması mümkündür.

Titreşim Sönümleyici Kabinet Ayakları

Titreşim Sönümleyici Kabinet Ayakları; dengesiz ortamlardaki makine, hareketli parçalar veya titreşen kütlelerin oluşturduğu kötü çalışma, darbe veya gürültüye neden olabilecek titreşimleri sönümlemek için tasarlanmıştır. Bu sayede kabinet içerisine montajlanan kritik IT ekipman ve cihazlarınız Lande LN-VS ayakları ile güvende ve uzun ömürlü olur.

Rack Kabinet Aksesuarları Katalog

Web

FİBERA İLETİŞİM

LANDE RACK KABİNET

FİBERA FİBER OPTİK

FİBER OPTİK FİRMALARI

AYDINLATMA FİRMALARI

TEST ÖLÇÜM CİHAZLARI

OTOMASYON FİRMALARI

KABLO FİRMALARI

BİLGİSAYAR BİLİŞİM FİRMALARI

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

3 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın