Özgür Mensucat Tic. ve San. AŞ. İş Elbisesi Kumaşları

Özgür Mensucat Tic. ve San. AŞ.

İzmir’de bulunan Özgür Mensucat; sektöründeki lider iş elbisesi kumaşları toptancısıdır. İş elbisesi kumaşlarına yenilik ve kalite  getirme konusunda köklü bir üne sahibiz.

İş Elbisesi Kumaşları

İş elbisesi üreticileriyle yakın işbirliği yapmamız bizi, eğilim ve talepleri gözlemleme ve belirlemede benzersiz bir konuma getirdi. Böylece en zorlu çalışma ortamlarında üstün performans seviyeleri sağlayabilen kumaşların geliştirilmesinde uzmanlaştık. Mükemmelle ulaşma arzumuz işimizin itici gücüdür.

Üretilen tekstil kumaşlar, tüm endüstri sektörlerinde son kullanıcılar için uygundur. İş elbisesi serimiz, endüstri, mühendislik, gıda işleme, perakende satış, dağıtım gibi çeşitli alanlarda karşılaşılan performans gereksinimlerini karşılamaktadır.

Kumaşlarımızın ve teknik özelliklerin tamamı hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.ozgurmensucat.com adresini ziyaret edin veya yerel temsilciniz ile iletişime geçiniz.

Özgür Mensucat Uzmanlık Alanları

  • İthalat ve İhracat
  • Tekstil ve Moda
  • Diğer Sektörler

Özgür Mensucat İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:13 No:2032 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 320 09 30
Fax :0212 320 09 30
GSM :0554 790 75 71
İŞ ELBİSELERİ   İTHALAT İHRACAT   TEKSTİL KONFEKSİYON  İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ   MAKİNE HIRDAVAT   PERPA FİRMALARI   PERPA TİCARET MERKEZİ
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir