Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Nokta Elektronik

NOKTA Elektronik ve Bilişim Sistemleri 20 yılı aşkın iş tecrübesi ile Elektronik ve Bilişim sektöründe öncü bir kuruluştur. Sahip olduğu geniş ürün çeşidi ve üretim faaliyetleri ile sektörde her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

Global pazarda, sektörün lider Dünya markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Başta Türkiye pazarı olmak üzere, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Balkan ülkelerinde proje, ürün tedariği ve teknik destek faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul merkezli firmamız, İstanbul ve Ankara’da sahip olduğu Proje&Satış Ofisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul’da bulunan üretim tesisinde Ar-Ge faaliyetlerini sürdürerek, proje odaklı çözümler sunmaktadır. Firma olarak prensibimiz, uluslararası standartlar ile Kalite ve Yeniliğe öncülük etmek ve bununla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

Dünya çapında kabul edilmiş, ISO, 3P, ETL ve CE ürün sertifikalandırma kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak, pazara sunulan ürünlerin yüksek standartlarda ve güvenli olmasını sağlamıştır.

Neden NOKTA Elektronik?

Amaç Doğru şirketi seçmek ise… Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri, kuruluşunuz ile yapılan ön görüşmelerden başlayarak, keşif, sistem seçimi ve projelendirme aşamalarının tümünde, mevcut ve planlanan ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlı ve en uygun maliyetli sistemi seçmenizi garantiler.

Nokta Elektronik kadrosu, konusunda uzman, müşteri memnuniyeti ile hizmet kalitesini en önde tutan çalışanlardan oluşur. Nokta Elektronik, çalışanlarının bilgi ve beceri düzeyleri, sürekli yenilenen eğitim ve seminerler ile güncel tutulur. Mühendislerimizin uluslararası ve yurtiçi referansları ile kanıtlanmış başarıları bizi farklı, bizim ile çalışmayı ise avantajlı kılar.

Nokta Elektronik Hizmetler

Nokta Elektronik keşif hizmetlerini takiben, • Proje öncesi Danışma ve Bilgilendirme • Sistem Seçimi, Projelendirme ve Teklif • Satış ve Sistem Kurulumu • Satış Sonrası Danışma ve Servis Aşamalarının tümünde müşterilerine tam destek sunar.

Nokta Elektronik Ürünler

PLANET Network Ürünleri ORing Endüstriyel Network Ürünleri Edge-corE Network Ürünleri Ruijie Network Ürünleri Harting Endüstriyel Network Ürünleri ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri ORingNetworking Fiber Optik Ürünler INNO Fusion Splicer ORingNetworking Bakır Ürünler Fiber Optic Media Converter upTech Network Ürünleri FSP UPS Ürünleri Solar Panel Ses ve Görüntü Araç Kameraları Bilgisayar Yan Ürünleri ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler Amphenol Socapex RF Kablo ve Konnektörler GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri Power Adaptörler ve Kablolar

Nokta Elektronik İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:2 No: 1 34384 Okmeydanı Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 222 87 80
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir