Naya Bilişim Sistemleri Digital Agency Web Tasarım

Naya Bilişim Digital Agency

Naya Bilişim olarak reklam ve iletişimin günümüzdeki öneminin bilincinde ve farkındayız. Bu farkındalıkla 2007 yılından itibaren ‘bilgi ve iletişim teknolojileri tasarımı’ konularında hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz profesyonel ve pratik çözümler sayesinde müşterilerimizi verimli, etkin ve modern bir yapıya kavuşturmak önceliğimizdir.

Uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı ve başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyor ve sadece bu amaçla çalışıyoruz. Başarının ayrıntıda gizli olduğunu bilmekte ve başladığımız her işi kendi işimiz gibi görerek , tüm işlerimizde son derece titiz çalışarak hiç bir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret göstermekteyiz.

Bu nedenle şirketimiz bilişim sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini azami tatmin edecek kalitede hizmeti sunmak, kullanıcı dostu, müşteri odaklı ve fonksiyonel çözümler üretmektir. Bu nedenle sürekli gelişen ve değişen ekonomik ve teknolojik yaşama müşterilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmaları sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründeki kalite ve hizmet yarışında ön sıralarda yer almak, Türk bilişim sektörünün gelişim ivmesine de katkı sağlayacak global standartlarda hizmet vermektir.

ÇiçekWEB TASARIMMOBİL SİTEE-TİCARETPORTALSEO HİZMETİGOOGLE ADWORDSEMLAK WEB SİTE

NAYA BİLİŞİM SİSTEMLERİ olarak 2007 yılından itibaren web ve internet teknolojileri konusunda web tabanlı çözümler sunuyoruz.

Sunmuş olduğumuz çözüm ve hizmetleri  ; 

dinamik kurumsal web siteleri

web tasarım

mobil siteler

mikro siteler

e – ticaret siteleri

portallar

kişisel siteler

SEO (arama motoru optimizasyonu)

alan adı ve hosting

web tabanlı ve mobil uygulamalar ( ı phone, ı pad, androit  uygulamaları)

sosyal medya danışmanlığı (Facebook, instagram vb.)

360° sanal tur ve fotoğraf çekimi

yazılımlar ve yazılım danışmanlığı  şeklinde başlıklandırabiliriz.

Bu konularda çözümler üretirken müşteri odaklı olmak ve en optimum çözümler sunmak ana felsefemizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ,farklı bakış açıları geliştirerek kendimizi onların yerine koyarak  belirleyip alternatifler oluşturmaktayız. Böylece müşterilerimiz ile olan ilişkilerimiz daha sağlam temeller ile uzun soluklu olmaktadır.

Naya Bilişim Uzmanlık Alanları

  • Bilgisayar Bilişim ve Yazılım

Naya Bilişim İletişim

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:6 No:0524 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
GSM :(533) 262-3848
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir