Mert Kızıltepe Perpa A Blok Yönetim Kurulu Üyesi

Mert Kızıltepe

Mert Kızıltepe, 05/03/1988 tarihinde Şişli’de dünyaya geldi. Orta öğrenimini İstiklal Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’nde İngilizce olarak tamamladı.

Mert Kızıltepe

Mert Kızıltepe

Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2011 yılında üçüncülükle mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında Atatürkçü Düşünce Topluluğu Genel Başkanlığı görevini yaptı. Bu görev esnasında 40’ın üzerinde toplantı, seminer, konferans ve çalıştay düzenledi. Bunların birçoğunda konuşmacı olarak görev aldı.

Lisans mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayarak master derecesini aldı. “Türk Çağdaşlaşması ve Erken Cumhuriyet Dönemi Tarihi” alanında tezini yazarak uzmanlık almaya hak kazandı. Akademik çalışmalarına devam etmektedir. Basıma hazırlanan bir kitabı ve 18 makalesi bulunmaktadır. Ayrıca belirli aralıklarla köşe yazısı yazmaktadır.

2014 yılından itibaren finans sektörüne adım atarak Türkiye İş Bankası’nda Ticari Bankacılık alanında çalışmaya başlamıştır. Sermaye Piyasası Kurulu lisansları, Dış Ticaret Uzmanlığı ve SEGEM sertifikalarına sahiptir.

Perpa Ticaret Merkezi Kat Malikleri A Blok Yönetimi adına, 2014-16 yılları arasında Kat Malikleri Temsilciler Üst Kurulu Denetim Kurulu Üyesi, 2016-18 yılları arasında A Blok Kat Malikleri Yönetimi Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2018 yılından itibaren A Blok Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

İleri düzey İngilizce, başlangıç düzeyinde İspanyolca, Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Aile şirketine gönüllü olarak yönetim ve finans alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

PERPA A BLOK YÖNETİM KURULU

PERPA KURUMSAL      PERPA İLETİŞİM   PERPA TİCARET MERKEZİ

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Kurulu Üyesi / Mert Kızıltepe  –  İş […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir