Hamidiye Su Kaynak Suyu Perpa Ticaret Merkezi

Hamidiye Su Kaynak Suyu Perpa Ticaret Merkezi

Hamidiye Kaynak Suyu Perpa

Hamidiye Su

Hamidiye Su

İstanbul’un Değeri Hamidiye
Hamidiye, İstanbul’un doğal ormanları içindeki kaynaklardan elde edilen lezzetli, sağlıklı ve güvenilir doğal kaynak sularını İstanbul halkına  ve Türkiye’nin bir çok şehrinin yanı sıra Dünya’da 29 ülkeye ulaştırmaktadır. Hamidiye Kaynak Suları AŞ İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak faaliyet göstermektedir.
15 Litre Cam Damacana

15 Litre Cam Damacana

Hamidiye’nin tarihi, şehre kaliteli içme suyu sağlamak amacıyla II. Abdülhamid’in emriyle kurulan ilk komisyonla başlamıştır. 1898 Yılında yapılan projeye göre, Kırkçeşme tesislerinin doğu kolu üzerinde ve Kemerburgaz’ın güneydoğusundaki Karakemer ve Kovukkemer civarındaki membalar 20 maslakta toplanmıştır.  1900’da tesisin büyük bölümümün tamamlanmış, suyun verilmesi ve resmen kabulü 26 Mayıs 1902’de gerçekleşmiştir.

19 Litre Damacana

19 Litre Damacana

Hamidiye Kaynak Suyu, kurulduğu günden itibaren çeşmeler vasıtasıyla İstanbul halkına ulaştırılmaktadır. 86 bölgede bulunan çeşmelere ek olarak Yıldız Sarayı’nda 30, Beşiktaş Sarayı’nda 10 olmak üzere toplam 126 çeşmeden su verilmiş, ayrıca isale hattı üzerindeki 7 çeşmeyle birlikte toplam 133 çeşmeden su dağıtılmıştır. Hamidiye Kaynak Suyu, 1979 yılından itibaren şişelenerek halka ulaştırılmaya başlanmış olup İstanbul halkının dünya standartlarındaki üretim sistemi ve geniş ürün yelpazesiyle sağlıklı su ihtiyacını karşılamaktadır.

20 Litre Kağıt Kutu Su

20 Litre Kutu Su

Hamidiye Kaynak Suyu, kültürü, doğası, tarihi, insanları ve hikâyeleri ile herkes için paha biçilemez ortak bir değer olan İstanbul’un 118 yıllık köklü bir tarihe dayanan kaliteli, lezzetli, sağlıklı ve doğal kaynak suları olarak İstanbul’un Değeridir.

Hamidiye Cam Şişe

Hamidiye Cam Şişe

Hamidiye Analiz Raporu

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:6 No: 819 Okmeydanı Şişli – İstanbul

Perpa Okmeydanı Şişli Bayii

Geri Dönüşümsüz 15 Litre ve pet grubu sular

Sipariş: 0212 320 87 16

Gsm: 0541 687 00 02

Hamidiye Kaynak Suyu Perpa

Hamidiye Kaynak Suyu

SU İÇECEK FİRMALARI

PERPA GIDA FİRMALARI  

PERPA FİRMALARI  

PERPA İLETİŞİM  

PERPA ANA SAYFA

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın