Dünyanın Gözü China Homelife’da

Dünyanın Gözü China Homelife’da

Avrasya bölgesinde ticari ilişkilerin geliştirilmesindeki en büyük ticaret platformlarından biri olan China Homelife Turkey Fuarı, 2017 yılında da katlanarak büyümeye devam ediyor

Dünyanın Gözü China Homelife’da

Dünyanın Gözü China Homelife’da!!

Avrasya bölgesinde ticari ilişkilerin geliştirilmesindeki en büyük ticaret platformlarından biri olan China Homelife Turkey Fuarı, 2017 yılında da katlanarak büyümeye devam ediyor. 1-3 Haziran 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, Uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliğinde. Dördüncü kez organize edilen China Homelife Fuarı, her yıl 11 ülkede daha düzenleniyor. Türkiye, Polonya, Meksika, Mısır, Brezilya, Ürdün, Güney Afrika, Hindistan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Iran da düzenlenen fuarlar serisi, her yıl 200 binden fazla ziyaretçi ağırlıyor.

Gelişmekte olan ülkeler arasında önemli bir konuma sahip olan Çin ve Türkiye, birbirini tamamlayabilen iki ülke olarak, yeni strateji ve işbirliği çerçevesinde ticari olarak önemli bir noktaya geldiler. Tüm Avrasya bölgesinden 15 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin 800 seçkin Çinli firma ile aynı platformda buluşacağı China Homelife Turkey fuarında; kontrolden geçirilmiş, yüksek kalitede binlerce seçkin marka sergilenecek. Küresel ticaretin lokomotifi olma özelliğini taşıyan China Homelife Turkey ile İstanbul, dünya ticaret akışının en hızlı büyüyen ticaret koridorunu oluşturuyor.

Ev Yaşamına Dair Her Şeyi China Homelife Turkey’de…

1 – 3 Haziran 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de düzenlenecek olan China Homelife Turkey fuarı 3 gün süresince tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, kumaş, dekoratif kumaş, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya, zücaciye, mutfak ve banyo armatürleri, LED ve aydınlatma ürünleri başta olmak üzere 50 binin üzerinde ürünün yer alacağı sektörlerdeki seçkin katılımcılara ev sahipliği yapacak.

www.chinahomelifeturkey.com üzerinden on-line kayıt yaptırarak fuar ücretsiz ziyaret edlebilir,ikili iş görüşmelerine dahil olabilir,VIP alanları kullanabilir  ve ücretsiz tercüman desteğinden faydalanabilirsiniz.

 

PERPA HABERLERİ    PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir