Cumhuriyetimizin 94. Yılını Kutluyoruz

Cumhuriyetimizin 94. Yılını Kutluyoruz

Cumhuriyetimizin 94. Yılını Kutluyoruz

Cumhuriyetimizin 94. yılı 28 Ekim Cumartesi günü Perpa’da yaplacak törenlerle kutlanacak.

28 Ekim Cumartesi günü saat 12.:00’de tüm Perpalıları Perpa Ticaret Merkezi 8. Kat Atatürk Büstü önünde yapılacak Cumhuriyet Bayramı törenlerine bekliyoruz.

Sevgili Perpa’lılar,

Türk ulusunu bağımsızlığa kavuşturan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün çağdaş uygar ülke olma yolunda, bizlere bırakmış olduğu en büyük miras olan, laik ve demokratik Cumhuriyetimizin ilanının 94. yılını birlikte kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ulu Önder Atatürk’ün 29 Ekim 1923 tarihinde ilan ettiği Cumhuriyet, Türk milletine bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değerdir.

Asla unutmayalım!!

Cumhuriyet Beynimizdir..

Cumhuriyet Yüreğimizdir..

Cumhuriyet Özgürlüğümüzdür..

Asla Vazgeçmemeliyiz..

Terörün olmadığı, askerlerimizin şehit düşmediği, canlı bombaların kendini patlatıp katliam yapmadığı, Cumhuriyet düşmanlarının darbe yapmadığı bir Türkiye umuduyla..

 

94 yıl önce büyük mücadelenin başarılmasında ve Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyetin Kurulmasında emeği geçen, başta Büyük Önder Atatürk’e ve bu uğurda hayatlarını kaybeden, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi, bugün bir kez daha rahmet ve şükranla anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Hepinizin Cumhuriyet Bayramını kutlar. Saygılarımı sunarım.

Başkan

Hasan Sezgin

PERPA HABERLERİ    PERPA DUYURULAR    PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir