Atatürk Posterleri Duyuru

Atatürk Posterleri Duyuru

PERPA’YA YAKIŞAN BUYDU…

Perpa'ya Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri

Perpa’ya Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri

28 Ağustos 2016 tarihinde A Blok Yöneticiliği tarafından Atatürk ve Türk Bayrağı portremiz teknik ekibimiz tarafından daha önceden tespit edilen yerlerine asılmıştır.

Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde, Türk bayrağı ve Atatürk’ün birleştirici gücünü Perpa’mız da canlandırmak için yaptığımız bu çalışma esnasında, ne yazık ki B Blok Yöneticiliği çalışanları tarafından camlarımız kapanıyor gerekçesiyle engellenmeye çalışılmış olmakla birlikte Feriköy Polis Karakoluna şikayet edilmiştir.

Anlaşılması güç olan bu davranış sonrası, Pazar günü olmasına rağmen A Blok Başkanı Hasan SEZGİN Feriköy Polis Karakolunu ziyaret ederek B Blok çalışanlarının yanında gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır.

29 Ağustos pazartesi günü, B Blok Yönetimine ait olduğunu tespit ettiğimiz 0212 221 13 45 numaralı telefondan gerek yöneticiliğimiz, gerekse Başkanımız Hasan SEZGİN hedef alınarak tehdit içeren konuşmalarla taciz edilmiştir.

Ayrıca, aynı gün aklın ve mantığın izah edemeyeceği şekilde Atatürk Posteri ve Türk bayrağımız, Perpa B Blok yöneticiliğinin içinden tekmelenerek düşürülmeye çalışılmıştır.

Konu hakkında B Blok Yöneticiliğine haber vermemize rağmen, bugüne kadar herhangi bir işlem yapılmadığı gibi, konu ile ilgili A Blok yöneticiliğine de herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Perpa Ticaret Merkezi Ailesine saygı ile duyurulur…   

PERPA DUYURULAR    PERPA TİCARET MERKEZİ

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir