Atatürk Posteri Tekmelendi

Atatürk Posteri Tekmelendi

ATATÜRK POSTERİ ve TÜRK BAYRAĞI TEKMELENDİ

ATATÜRK POSTERİ ve TÜRK BAYRAĞI TEKMELENDİ….

28 Ağustos 2016 tarihinde, Perpa A Blok Kat Malikleri Yöneticiliği tarafından, kendi yönetim alanımıza giren bir bölgeye, Atatürk ve Türk Bayrağı posterlerimiz asılmıştır.

Dünya’da ve Ortadoğu’da savaş çığırtkanlıklarının estiği bir dönemde Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas durumu da dikkate alarak, Atatürk’ün Yurtta Barış, Dünya’da Barış,  idealinden hareketle, Yöneticiliğimiz tasarrufundaki boş duran cepheleri Atatürk ve Türk Bayraklarıyla donatmayı uygun gördük.

Aynı gün, Perpa, B Blok yönetimi camlarımız kapanıyor gerekçesiyle bizleri Feriköy Polis karakolu’na, şikayet,  ettiler. Başkanımız Hasan Sezgin’in 28 Ağustos, Pazar günü karakola gidip gerekli bilgilendirmeleri yapması üzerine, Perpa B Blok yöneticiliği çalışanları yazılı şikayetten vazgeçmek,  zorunda kalmışlardır.

Mustafa Kemal Atatürk
Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, 29 Ağustos Pazartesi günü, B Blok yönetimine ait olduğunu tespit ettiğimiz, 0212  221 13 45 numaralı telefondan, gerek yöneticiliğimiz çalışanları gerekse  Başkanımız, Hasan Sezgin bizzat aranarak tehdit ve taciz edilmiştir.  Bu tehdit ve tacizin bant kayıtları yöneticiliğimizde mevcuttur.

Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı Tekmelendi

Ayrıca, aklın mantığın izah edemeyeceği şekilde yine 29 Ağustos, Pazartesi günü, B Blok yöneticiliğinin camlarından, ( içeriden)  Atatürk Posteri ve Türk bayrağımız,  tekmelenerek düşürülmeye çalışılmıştır.

Konu hakkında, Perpa B Blok Yöneticiliğine haber vermemize rağmen, bugüne kadar herhangi bir işlem yapılmadığı gibi, konu ile ilgili A Blok yöneticiliğine de herhangi bir bilgi verilmemiştir. Çok duyarlı, B. Blok yöneticilerinin daha ne kadar susacaklarını merak etmekteyiz

Sonuç olarak,

Perpa’da ve Türkiye’de Hukukun geçerliliğine inanıyoruz..

Perpa Ticaret Merkezi Ailesine saygı ile duyurulur…

Atatürk Posteri

PERPA HABERLERİ     PERPA TİCARET MERKEZİ

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir